Apie mus

Susipažinkite su „Kintai Arts“ komanda ir vykdomomis veiklomis ir projektais.

Kintai Arts / Apie mus

Apie mus

VšĮ „Kintai arts“ misija - aktualizuoti, vystyti ir tirti unikalų Pamario krašto materialųjį ir nematerialųjį kultūros bei gamtos paveldą bei puoselėti kūrybą, refleksiją ir idėjų mainus šiuolaikinio meno ir šiuolaikinės muzikos sferose.

REZIDENCIJA IR RENGINIŲ ErDvė

Kaip atvykti?

iš Klaipėdos (40 km)

Kelionė autobusu iš Klaipėdos autobusų stoties, kryptis: Kintai per Priekulę. Autobusas, deja, ne visada kursuoja. Kviečiame atvykimą suderinti su mumis individualiai, galime atvykti pasiimti.

Tvarkaraštis
Informacija dėl tvarkaraščio telefonu

Iš Vilniaus (340 km)

1/ Iš Vilniaus oro uosto į Geležinkelio stotį, Autobusų stotį:

Autobusu:
88 – Oro uostas – Centras – Europos aikštė
1 – Oro uostas – Vikingų g. – Stotis
2 – Oro uostas – Vikingų – Liepkalnio g. – Stotis

Daugiau informacijos

Traukiniu:
Iš oro uosto į Vilniaus geležinkelio stotį reguliariai kursuoja specialus traukinys. Visai netoli oro uosto keleivių terminalo įrengta geležinkelio stotelė, laiptai ir liftas keleiviams. Iš geležinkelio stotelės į oro uosto terminalą veda pėsčiųjų takas su dengta galerija, kuri tamsiu paros metu yra apšviesta.

Bilietų galima įsigyti traukinyje, internetu ir Vilniaus geležinkelio stoties kasose.

2/ Iš Vilniaus į Klaipėdą:

Autobusu iš Vilniaus autobusų stoties
Daugiau informacijos

Traukiniu iš Vilniaus geležinkelio stoties.
Daugiau informacijos

Iš Kauno (240 km)

Autobusu iš Kauno autobusų stoties:
Daugiau informacijos 

Traukiniu iš Kauno geležinkelio stoties:
Daugiau informacijos

Kintai Arts istorija

Viešoji įstaiga „Kintai Arts“ buvo perorganizuota iš individualios steigėjos Audros Juodeškienės įmonės „Brigė“, pradėjusios savo veiklą dar 1992 metais.

Reorganizacijai impulsą suteikė veikla, pradėta 2009 metais Kintuose, vykdant projektą „Sporto, amatų ir aktyvaus laisvalaikio centro sukūrimas Kintų miestelyje“ kartu su sūnumi Laurynu Juodeška, kurio idėja pakinkyti vėją Kuršių mariose virto Kintų Kaitų Klubu, o prisilietimas prie etnografinės istorijos virto pripažintu paveldosaugininkų Vėtrungių kūrimu ir gamyba. Mano , kaip VšĮ „ Kintai Arts“ steigėjos stiprybė rėmėsi į didelę organizacinę patirtį tarptautinėse organizacijose, meilę savo kraštui ir neabejingumą menui bei muzikai.

Veikla prasidėjo glaudžiu bendradarbiavimu su Kintų Vydūno Kultūros Centru, kviečiant kintiškius į Klojimo Tearto spektaklius Senojoje Kiminių Sodyboje. Tai ir „Lietuvininkų vestuvės“, ir Klojimo teatrų gastrolės iš Rusnės, Šakių, Aglonėnų. Kartu su miestelio bendruomene minėjome ir Kalendorines –religines šventes- Advento koncertai, Rudens lygiadienio, Derliaus šventės vykusios tiek Senojoje Kiminių Sodyboje, tiek ir Liuteronų –evangelikų Bažnyčiose. Glaudžiai bendradarbiaujant su Liuteronų-evangelikų bendruomene bei Kintų Vydūno Kultūros Centru bei užmezgus ryšį su NI&Co ( Naujųjų Idėjų Kameriniu Orkestru) bei jo vadovu ir kompozitoriumi Gediminu Gelgotu kilo idėja 2012 metais vykusią Kintų Muzikos Savaitę paversti Kintų Muzikos Festivaliu „Marių Audra“, kuris jau sėkmingai gyvuoja ketvirtą sezoną. Festivalis augo jį supančių žmonių dėka. 2013 metais gauta dovana – fortepionas , kurį asmeniškai Festivaliui padovanojo gydytoja Dalia Pečiukaitienė ir jos šeima iš Vilniaus, įpareigojo nenuleisti rankų, organizuojant taip reikalingą profesionaliosios muzikos Festivalį regione, labai nutolusiame nuo centro.Preėjusiais metais tapęs Tarptautiniu, Kintų muzikos festivalis tapo pripažintu.

Kintai Arts komanda

Audra Juodeškienė

Direktorė

Ugnė Vyliaudaitė

Rezidencijų kuratorė

PROJEKTAI

KintaiArts laimėti ir vykdomi projektai.

Aktyvūs projektai
Įgyvendinti projektai