Kintai Arts / Naujienos / Skūnės vietokūros mokymai

11.16

Naujienos:, Renginiai

Skūnės vietokūros mokymai

Kviečiame visus dalyvauti „Kultūros skūnės“ verslumo programoje!  Tai dešimties paskaitų nemokamas mokymų ciklas, skirtas amatininkams, verslininkams, vietos gyventojams bei visiems, besidomintiems kultūriniu vietos verslumu, vietokūra ir jos taikymu turizme, bei kitomis tvaraus ir darnaus verslumo praktikomis.

Užsiėmimus ves kvalifikuoti lektoriai.

Mokymų programa 

Pirmieji užsiėmimai vyks lapkričio 18 d., šeštadienį,  11.00 val. adresu: Tradicijų g. 4 Traksėdžiai, Šilutės raj., 99105.

Užsiėmimai vyks 2 kartus per mėnesį. 1 kartą tiesioginiu būdu ir 1 kartą nuotoliniu būdu.
Užsiregistravus mokymams, automatiškai užsiregistruojate į 10 mokymų ciklą.

Išsamesnė informacija bei registracija : +370 686 34 006 arba el.paštu: kintai.arts@gmail.com

///

Kūrybiška vietokūra – kas tai?

Kūrybiška vietokūra – tai procesas, kai partneriai iš viešo, privataus ir nevyriausybinio sektoriaus, naudodami menus ir kultūrines veiklas, formuoja fizinę bei socialinę kaimynystės, miesto ar regiono tapatybę.

Tokiu būdu kuriamos kokybiškos vietos, paliekančios stiprų ir unikalų pojūtį. Jos būna aktyvios, draugiškos žmonėms, saugios, daugiafunkcinės, įdomios, estetiškai patrauklios, persipynusios su menais ir kūrybiškomis veiklomis. Kūrybiška vietokūra grįstos vietos permainos atliepia vietosistorinį, socialinį bei kultūrinį kontekstą ir į kūrybos procesą įtraukia įvairias suinteresuotąsias šalis: vietos bendruomenę, kūrėjus, savivaldą, verslus ir organizacijas, suvienija visus bendram tikslui.

„Kultūros skūnės“ mokymai apie vietokūrą – tai unikali proga susipažinti su šiuolaikinėmis vietos identiteto vystymo strategijomis ir jų pritaikymų jūsų profesionalioje bei kūrybinėje veiklose!

„Kultūros skūnės“ veiklas finansuoja EEE finansiniai mechanizmai.