Kintai Arts / Kintų muzikos festivalis / PASIKLYDUSIOS SPALVOS | Teatralizuotas koncertas visai šeimai

07.09

Įvykę renginiai

PASIKLYDUSIOS SPALVOS | Teatralizuotas koncertas visai šeimai

Liepos 9 d. 17:00

Koncertas nemokamas

Kintai Arts rezidencija, Kuršių g. 30, Kintai

Bilietai.lt

Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Glebas Pyšniak (violončelė), Simona Zajančauskaitė (fortepijonas)

„Architektų ledai“

 PROGRAMA: Ludwig van Beethoven, César  Cui, Jascha Heifetz, Fazil Say, George Gershwin, Benny Goodman

„Vieną rytą nubudau ir negaliu patikėti savo akimis – visas pasaulis staiga tapo tik juoda ir balta spalvos…“ – tokiomis netikėtomis aplinkybėmis prasideda fortepijoninio trio kelionė per muzikos pasaulį.

Smuikininkės Dalios Dėdinskaitės, violončelininkos Glebo Pyšniako ir pianistės Simonos Zajančauskaitės lydimi klausytojai susipažins su Lietuvos gamtos stebuklais, grožiu ir metų laikais, o atliekami skirtingų epochų kompozitorių opusai leis pažinti įvairiaspalvį klasikinės muzikos pasaulį. Interaktyvus, nuotaikingas, siautulingas ir išdykėliškas muzikantų atlikimas ir pasakojimai nepaliks abejingų, o ar pavyks sugrąžinti pradingusias spalvas – sužinosite koncerte!

 

Prestižinės Sankt-Peterburgo N. Rimskio-Korsakovo konservatorijos absolventė (prof. N. Serioginos klasė) pianistė Simona Zajančauskaitė yra ryški šių dienų atlikėja: ji aktyviai koncertuoja ir kaip solistė, ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje. Kamerinės muzikos magistro laipsnio studijos Vokietijos Veimaro F. Liszt aukštojoje muzikos akademijoje paskatino atlikėją gilintis į kamerinės muzikos atlikimą ir subtilybes.

Simonos muzikinį kelią praturtino susitikimai ir pamokos su Maestro M. Rostropovich, Prof. L. Berman, Prof. J. Drake, A. Debrus, Prof. M. Spangenberg, Prof. S. Urivaev, Prof. T. Steinhofel. Prof. S, Lehmstedt, Prof. L. Natochenny, Prof. V. Gornostayeva, Prof. M. Rubackytė.

Nuo 2007 m. kartu su seserimi smuikininke Justina Zajančauskaitė savo gimtajame mieste Simona rengia ir organizuoja „Rokiškio klasikinės muzikos festivalį”.

2005–2010 m. S. Zajančauskaitė buvo M. Rostropovičiaus para­mos ir labdaros fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ stipendininkė, 2013–2014 m. laimėjo Ernsto Freibergero fondo apdovanojimą „Deutschlandstipendium“. Už pasiekimus muzikoje Simona yra apdovanota Prezidento V. Adamkaus premija.

Koncertą remia Geros valios fondas

 

Ankstesnis

Sekantis