Kintai Arts / Rezidencija / Atviras kvietimas individualioms rezidencijoms Kintuose

paraiškos iki:

04.02

Pasibaigę kvietimai

Atviras kvietimas individualioms rezidencijoms Kintuose

Kintai Arts Rezidencija kviečia kultūros bei akademinės bendruomenės atstovus teikti paraiškas individualaių projektų vystymo rezidencijai Kintuose balandžio - birželio mėnesiais. Rezidencijos trukmė gali varijuoti nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių. Ši programa skirta visiems, ieškantiems ramybės, gamtos, susikaupimo bei galimybės nutolti nuo miesto vystant įvairaus pobūdžio kultūrinius bei akademinius projektus.

Suteikiame apgyvendinimo ir darbo sąlygas tiek rašomojo pobūdžio veikloms (projektai, meniniai, akademiniai ir kt. tyrimai, scenarijai, muzikos kompozicija, literatūra ir kt.) tiek daugiadisciplininėms meno praktikoms (tapyba, skulptūra, garso meno ir muzikos praktika ir kt.)

Paraiškas rezidencijoms priimame iki balandžio mėnesio. 

Jei turite klausimų, kviečiame rašyti info@kintaiarts.lt

Terminas pasibaigęs

Sąlygos ir reikalavimai

Kaip teikti paraišką:

Vienam PDF formato dokumente pateikti:

- Laisvos formos gyvenimo aprašymas, atspindintis jūsų veiklos lauką;
- Portfolio su darbų pavyzdžiais ar kitas jūsų praktiką atspindintis šaltinis;
- Trumpas aprašas apie tai, ką planuojate veikti rezidencijos metu;
- Atvykimo ir išvykimo datos;
- Specifiniai poreikiai darbo ir gyvenimo sąlygoms

Darbo ir gyvenimo sąlygos:

Rezidencijos programoje siūlomos įvairios galimybės darbo ir gyvenimo aplinkai. Yra privačių studijų ir kambarių, skirtų 1-4 asmenims su individualiais ir bendrais patogumais. Beveik kiekviename kambaryje yra mini virtuvėlės, taip pat įrengta didelė bendra virtuvė; yra galimybė maistą ruošti ir valgyti lauke.

Rezidencijoje yra viso 2 asmeninės ir 1 bendra studija darbui, parodų erdvė, ofiso bei posėdžių patalpos. Skulptoriams, medžio apdirbimui, tarpdisciplininiams menams, muzikantams ir dainininkams yra skirtos kitos erdvės už istorinio pastato ribų. Pagal poreikius galima užsisakyti įvairias darbo ar repeticijų vietas: didelė bendra dirbtuvė (apie 60 m²), 2 mažesni darbo kambariai ( 20-35 m²), parodų erdvė (apie 110m²), salė su scena ir apšvietimu bei įgarsinimu kai kuriais muzikos instrumentais (apie 450 m²), daržinė šokiams, spektakliams, repeticijoms (apie 200 m²). Yra galimybė naudotis sporto sale, tinklinio ir krepšinio aikštelėmis. Repeticijoms ir koncertams yra atviri evangelikų liuteronų bažnyčių pastatai. Kintų miestelyje yra ir kitų galimybių: daug didelių kūrybiniams sumanymams tinkamų sienų, laukai, miškas ir, žinoma, Kuršių marios, siūlančios tiek aktyvaus sporto, tiek ramaus laisvalaikio galimybes, bei paukščių migracijos stebėjimą Ventės rage.

Galima naudotis Rezidencijos dviračiais (20 vnt.) kelionėms po vietovę.
Taip pat yra galimybė užsisakyti įgarsinimą bei apšvietimą bei surenkamą sceną.

Įkainiai:

Apgyvendinimo rezidencijoje kaina:

Vienvietė studija (viengulė lova) su privačiu vonios kambariu ir virtuvėle – 30 EUR/naktis;

Dvivietė studija (dvi viengulės lovos) su individualiais patogumais - 30 EUR/naktis (15 EUR/naktis asmeniui)

Dvivietė studija (dviguba lova) su individualiais patogumais - 40 EUR/naktis;

trivietė studija (dviguba lova ir viengulė lova) su individualiais patogumais - 50 EUR/naktis;

Kambariai antresolėje su bendrais patogumais (talpina nuo vieno iki trijų asmenų) - 15 EUR/naktis; (šiltuoju sezonu)

Jei norite dalyvauti rezidencijos programoje, tačiau finansiškai tai yra sudėtinga, kviečiame tai paminėti jūsų el. laiške siunčiamoje paraiškoje. Tikimės, jog galėtume atrasti paraišką teikiančio asmens galimybes atitinkančią apgyvendinimo kainą. 

Finansavimas:

Ši programa nėra finansuojama. Atvykstantieji rezidentai turi padengti kelionės ir apgyveninimo išlaidas. Rezidencija išduoda oficialų priėmimo į rezidenciją raštą rezidentams teikiantiems paraiškas į individualių stipendijų bei rezidencijų finansavimo programas.
 

Kaip atvykti:

Terminas pasibaigęs