Dalyviai:
14:00 – 15:00 : Ieva Babilaitė-Ibelgauptienė , „Vizualioji knygos struktūra, jos reikšmė ir santykis su skaitytoju“. Pokalbis su menininke apie jos knygų kūrybą, vaizdinio turinio galią bei terapinę meno funkciją.
15:00 – 16:00 : Karen Vanhercke ir Vizualaus mąstymo metodas parodoje „Antropoceno tema Pamario kontekste“. Vieša diskusija su parodos dalyviais Nazli Moripek, Younghun Kim, Kristina Mažeikaite ir Martynu Pekarsku.
Vieta: Kintai Arts meno galerija
Kintai Arts meno rezidencijoje birželio mėnesį vyksta „Kultūros skūnės“ meno rezidencija Lietuvos ir užsienio menininkams bei Vilniaus Dailės akademijos Grafikos studentams. Pasitelkdami vietos archyvus, grafikos ir tapybos medijas, rezidencijos dalyviai tiria žmogaus ir Pamario gamtos sąveikas ir aplink tai besipinančias istorijas.
Apie dalyvius:
Ieva Babilaitė-Ibelgauptienė
Vizualių istorijų kūrėja, iliustruotoja, meno terapeutė, VDA grafikos katedros lektorė išleidusi savo bei iliustravusi tarptautiniais prizais įvertintas knygas.
Jos unikalus stiliuss iliustracijos ir grafikos medijose aukštai vertinami Lietuvoje ir užsienyje, grafikos darbai eksponuoti tiek monografinėse tiek grupės parodose Prancūzijoje, Olandijoje, Švedijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Belgijoje ir kitur.
Daugiau apie menininkės kūrybą:
https://www.ievababilaite.art/
IG: ibabilaite
Karen Vahercke:
Turinti meno istorijos išsilavinimą, Karen dirba meno edukacijos srityje jau daugiau nei 30 metų. Meno istorikė ir edukatorė yra dirbus tokiose institucijose kaip Kalifornijos universitetas, Meno ir istorijos muziejus Briuselyje. Būdama Lietuvoje, ji buvo MO muziejaus kuratore, kur pradėjo praktikuoti pirmuosius VMS užsiėmimus muziejaus edukatoriams bei rengė vaikų parodas skirtas alternatyvioms mokymosi programoms.
Daugiau apie Karen Vanhercke:
http://easel.world/index.php/about-us/
Projekto „Kultūros skūnė“ veiklas finansuoja EEE finansiniai mechanizmai