Kintai Arts / Naujienos / Startuoja Kintų muzikos festivalis 2024!

06.20

Startuoja Kintų muzikos festivalis 2024!

Kintų muzikos festivalis startuoja! Kviečiame susipažinti su programa, išsamesnė informacija apie renginius ir koncertus netrukus!

Jau tryliktą vasarą vyksiantis Kintų muzikos festivalis į Pamario kraštą sukvies klasikinės ir šiuolaikinės muzikos bei originalių meno projektų mėgėjus. Festivalyje gros Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO, tarptautinis senosios muzikos ansamblis „Canto fiorito“, Boris Brovstyn (smuikas), Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Glebas Pyšniakas (violončelė), Marta Finkelštein (fortepijonas) bei daug kitų žinomų Lietuvos ir užsienio atlikėjų.

Festivalyje skambės ne vienas jungtinis lietuvių ir užsienio menininkų projektas. International Ensemble Modern Academy (Vokietija) gros kartu su Lietuvos ansamblių tinklo atlikėjais, bendrą pasirodymą surengs Omahos (JAV) ir Šiaulių jaunųjų atlikėjų džiazo ansamblis, o smuikininkė Dalia Dėdinskaitė grieš drauge su kanadiečių pianistu Walteriu Delahuntu. Trečią kartą Kintuose skambės ir garso menininkų kūryba – projekte „Kintai.Kitaip“ šiemet dalyvaus menininkai Adomas Palekas ir Elif Gülin Soğuksu (Vokietija).

Kintų muzikos festivalis šiemet publikai siūlo net 19 koncertų ir meno renginių, kurie skambės ne tik Kintuose, bet ir kitame marių krante – Kuršių nerijoje, taip pat Šilutėje, Ventėje ir Saugose.