Kintai Arts / Rezidencija / Kintai Arts plenerinės tapybos rezidencija

paraiškos iki:

04.15

Pasibaigę kvietimai

Kintai Arts plenerinės tapybos rezidencija

VšĮ "Kintai Arts" skelbia atvirą kvietimą Lietuvoje ir užsienyje gyvenantiems ir veikiantiems menininkams, kurie specializuojasi tapybos medijoje, teikti paraiškas dalyvauti gegužės 5 – 19 ir birželio 5 – 19 dienomis Kintuose vykstančiose plenerinės tapybos rezidencijose.

Rezidencija kviečia keturis atrinktuosius menininkus interpretuoti Antropoceno tema: tirti Pamario žemumos regiono peizažą, įsigilinti į rezidencijų laikotarpiu Pamario regione vykstančius gamtos kismus, paukščių migraciją, reflektuoti apie žmogaus ir gamtos sinergiją. Šių procesų stebėsena – tai kvietimas tapytojams eksperimentuoti plenerinę tapybą Pamario gamtos apsuptyje bei, dalyvaujant Kintai Arts organizuojamose ekspedicijose, pažvelgti iš arčiau į dažnai žmogui neapčiuopiamą laukinės regiono gamtos gyvenimą.

Rezidencijos tikslas – šių patirčių perkėlimas ant drobės, tapybos darbus eksponuojant kolektyvinėse parodose, vyksiančiose Kintai Arts meno galerijoje ir Kulių bendruomenės atvirose erdvėse.

Rezidencijos dalyvių maitinimo, apgyvendinimo bei tapybos reikmenų išlaidos bus padengtos.

Kviečiame teikti paraiškas iki balandžio 15 d. siunčiant vieną PDF formato dokumentą su Jūsų CV ir Portfolio adresu info@kintaiarts.lt. 

Paraiškas teikiantys menininkai gali dalyvauti tiek viename tiek abejuose rezidencijos cikluose.

Apie rezultatus informuosime gegužės 1 d. elektroniniu paštu.

Rezidencijų programą remia EEE finansiniai mechanizmai.

Terminas pasibaigęs

Terminas pasibaigęs