Kintai Arts / Rezidencija / Atviras kvietimas individualiems projektams

paraiškos iki:

10.25

Pasibaigę kvietimai

Atviras kvietimas individualiems projektams

Individualiems projektams vystyti skirta rezidencijų programa. Atvirasis kvietimas teikti paraiškas organizuojamas du kartus per metus. Rezidencijos trukmė gali varijuoti nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių. Kintai Arts suteikia pilnas apgyvendinimo bei darbo sąlygas kūrėjams, ieškantiems ramybės, gamtos bei galimybės nutolti nuo miesto, įgyvendinant individualius meno projektus.


Atviras kvietimas teikti paraiškas individualių rezidencijų programai tęsiasi iki spalio 25 dienos. Rezidencijos trukmė – pasirinktinai nuo 2 savaičių iki 1 mėnesio. 

Laikydamiesi dabartinių Sveikatos apsaugos ministerijos apribojimų ir rekomendacijų, rezidencijoje gali dalyvauti tik tie asmenys, prieš atvykdami pateiks įrodymus, kad atvykdami į rezidenciją neserga Covid-19.

Šį rezidencijų projektą bei kitas VŠĮ Kintai Arts veiklas remia Lietuvos Kultūros Taryba.

Jei turite klausimų, kviečiame rašyti info@kintaiarts.lt

Terminas pasibaigęs

Sąlygos ir reikalavimai

Kaip teikti paraišką:

Vienam PDF formato dokumente pateikti:

-CV
-Portfolio su darbų pavyzdžiais
-Motyvacinį laišką, kuriame būtų pristatytas rezidencijos metu vystomas projektas bei pareiškėjo motyvacija individualų projektą vykdyti Kintai Arts rezidencijoje.
-Tikslias atvykimo ir išvykimo datas,
-Specifinius poreikius, patenkinančius darbo ir gyvenimo sąlygas

Darbo ir gyvenimo sąlygos:

Rezidencijos programoje siūlomos įvairios galimybės darbo ir gyvenimo aplinkai. Yra privačių studijų ir kambarių, skirtų 1-4 asmenims su individualiais ir bendrais patogumais. Beveik kiekviename kambaryje yra mini virtuvėlės, taip pat įrengta didelė bendra virtuvė; yra galimybė maistą ruošti ir valgyti lauke.

Rezidencijoje yra viso 2 asmeninės ir 1 bendra studija darbui, parodų erdvė, ofiso bei posėdžių patalpos. Skulptoriams, medžio apdirbimui, tarpdisciplininiams menams, muzikantams ir dainininkams yra skirtos kitos erdvės už istorinio pastato ribų. Pagal poreikius galima užsisakyti įvairias darbo ar repeticijų vietas: didelė bendra dirbtuvė (apie 60 m²), 2 mažesni darbo kambariai ( 20-35 m²), parodų erdvė (apie 110m²), salė su scena ir apšvietimu bei įgarsinimu kai kuriais muzikos instrumentais (apie 450 m²), daržinė šokiams, spektakliams, repeticijoms (apie 200 m²). Yra galimybė naudotis sporto sale, tinklinio ir krepšinio aikštelėmis. Repeticijoms ir koncertams yra atviri evangelikų liuteronų bažnyčių pastatai. Kintų miestelyje yra ir kitų galimybių: daug didelių kūrybiniams sumanymams tinkamų sienų, laukai, miškas ir, žinoma, Kuršių marios, siūlančios tiek aktyvaus sporto, tiek ramaus laisvalaikio galimybes, bei paukščių migracijos stebėjimą Ventės rage.

Galima naudotis Rezidencijos dviračiais (20 vnt.) kelionėms po vietovę.
Taip pat yra galimybė užsisakyti įgarsinimą bei apšvietimą bei surenkamą sceną.

Įkainiai:

Apgyvendinimo rezidencijoje kaina:

vienvietė studija – 20 eu/naktis
dvivietė studija - 25 eu/naktis, apsistojant dviems asmenims - 14eu/naktis vienam asmeniui
trivietė studija - 40 eu/naktis

Priklausomai nuo apsistojimo trukmės (individualių rezidencijų programos metu), apgyvendimo kainos gali kisti. 

Stipendijos:

Priklausomai nuo Kintai Arts subsiduojančių institucijų, rezidencija atrinktiems menininkams teikia apgyvendinimo stipendiją. Rezidencija taip pat išduoda oficialų priėmimo į rezidenciją raštą rezidentams teikiantiems paraiškas į individualių stipendijų programas.

Sąlygas dėl stipendijų konkrečios rezidencijos metu žiūrėti Open Call sekcijoje. 

Atranka:

KINTAI ARTS Rezidencijos Meno Taryba (nariai: Martynas Pekarskas, Ugnė Vyliaudaitė, Eglė Mykolaitytė-Vaičiūlienė, Adomas Narkevičius, Vykintas Baltakas, Marta Finkelstein) nusprendžia, kuri iš pateiktų paraiškų, vertinant gyvenimo aprašymo ir portfolio kokybę bei paraiškoje vystomų temų aktualumą Rezidencijos programai, labiausiai atitinka Kintų Rezidencijos programos viziją. Atrinktieji menininkai.ės informuojami el. paštu apie atrankos rezultatus išsiunčiant priėmimo į Rezidenciją raštą.

Kaip atvykti:

Terminas pasibaigęs