Kintai Arts / Kintų muzikos festivalis / THIS IS NOT ROMEO AND JULIET

08.11

Įvykę renginiai

THIS IS NOT ROMEO AND JULIET

Rugpjūčio 11 d. 22 val.

12 eur

Thomo Manno kultūros centras, Nida

Bilietai.lt

Choreografas ir meno vadovas Palle Granhøj (Danija)

Šokėjai:
Marius Pinigis
Sofia Pintzou (Graikija / Vokietija)
Dominyka Markevičiūtė
Povilas Jurgaitis

Muzika:
Dalia Dėdinskaitė (smuikas)
Gleb Pyšniak (violončelė)

 

Meilė, jis ir ji, ji ir jis, ji ir ji, jis ir jis. Meilė žmogui, meilė savo šaliai, religijai. Pasak Einšteino, meilė yra tai, ko negali paaiškinti mokslas. Meilė ir grožis yra tai, kas gali išgelbėti pasaulį.

Šių dienų karo fonas, skirtingų religijų nesantaikos, plona linija tarp meilės ir neapykantos ir tikėjimas, kad meilė išgelbės pasaulį – tai koncertinis šokis „This is Not Romeo and Juliet“.

 

Choreografas Palle Granhøj yra tarptautiniu mastu pripažintos šokių kompanijos „Granhøj Dans“ meno vadovas, kuriantis pasirodymus ir glaudžiai bendradarbiaujantis su šokėjais.

Kiekvieno pasirodymo pradžios taškas yra Palle Granhøj sukurta obstrukcijos technika, pagal kurią per pastaruosius 25 metus sukurti apie 25 originalūs kūriniai. Remdamasis šiuo darbo metodu, choreografas performuoja atlikėjų judesius, pasitelkdamas trukdančius veiksmus, atskleisdamas vidinius šokėjų asmenybės klodus, taip atkreipdamas dėmesį į žmogaus būklę. Užuot scenoje rodydamas šokėjus ir choreografijas, Palle Granhøj nori pristatyti vyrus ir moteris tokius, kokie jie yra: tikrus, gyvus ir sudėtingus.